На подиху вітру
5 квітня в м. Хмельницькому проводились змагання з конструювання повітряних зміїв участь у яких прийняла і команда Славутської СЮТ у складі 4 учасників, а саме: Ляшука Тараса, учня 9-А класу НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ст., гімназія», Бабенка Андрія, учня 11-А класу НВК«СЗОШ І – ІІІ ст.,ліцей «Успіх», Онищука Руслана учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Саука Максима, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №6. Наша команда посіла 4 командне місце.
Конкурсні випробування проходили на Хмельницькому міському пляжі. Основна мета змагань – залучити дітей до виготовлення повітряних зміїв, розвивати конструкторські здібності, виховувати точність, творчий підхід до праці.Змагання творчих та небайдужих до неба і краси польоту зібрало 59 учасників (14 команд) з Хмельницького, Красилівського, Деражнянського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського районів, міст Нетішин, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Славута, Шепетівка та Новоушицької, Летичівської, Судилківської селищних та Дунаєвецької міської об’єднаних територіальних громад.Перед запуском повітряних зміїв судді здійснили їх технічний огляд. Враховувався дизайн, оригінальність та складність конструкції, якість розфарбування та майстерність виготовлення. Учасники змагались за особисту та командну першість в класах моделей: експериментальний, об’ємний, керований змій, міні-змій та змійковий потяг. Кожен учасник намагався виготовити оригінального, незвичайного, а головне слухняного змія. На змаганнях були представлені повітряні змії різних видів: плоскі, коробчасті, безкаркасні.
Навички виготовлення моделей повітряних зміїв за кресленням, розвивають технічне мислення, конструкторські здібності, навички виготовлення моделей повітряних зміїв власної конструкції, формується стійкий інтерес до технічної творчості.

N/w>

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Обычная таблица";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-qformat:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:11.0pt;
font-family:"Calibri","sans-serif";
mso-ascii-font-family:Calibri;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-fareast-font-family:"Times New Roman";
mso-fareast-theme-font:minor-fareast;
mso-hansi-font-family:Calibri;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;
mso-bidi-font-family:"Times New Roman";
mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Малюємо  світ. (Конкурс малюнка «Безпека та мир в Україні»)
Людина прийшла на цей світ для того, щоб бути щасливою. Для цього їй необхідно знайти своє місце в житті, відчути любов інших – це є найголов-нішою життєвою потребою кожного. Реалізація цієї потреби – необхідна умова розвитку особистості. Дитина має відчути, що вона комусь дорога, важлива, що вона просто хороша. Цій меті і підпорядковується вся діяльність  керівників гуртків Славутської міської станції юних техніків.
Ми повинні спрямувати всі свої зусилля на розвиток творчості дитини. В момент коли дитина творить щось своїми руками - вона будує свій світ: світ без агресії і насильства, світ творчих ідей і фантазій. Діти, бачачи результат своєї праці, самоутверджуються. Для цього і проводяться різноманітні конкурси і змагання.
Так у жовтні на базі Славутської СЮТ проводився  перший відбірковий етап конкурс дитячого малюнку «Безпека і мир в Україні». Було розглянено 63 роботи учнів шкіл міста. Роботи оцінювались по трьом віковим категоріям.
В першій віковій категорії  так розподілились призові місця:
перше місце зайняв малюнок Зубарець Ірина,  ЗОШ  І-ІІІ ст.. №4,
друге місце - Соколов Костянтин, СЗШ І-ІІІст., №9 ІКТ «Успіх»,
третє місце -  Трофимчук Вадим, НВК ЗОШ І-ІІІст №2.
Друга вікова категорія:
1 –е місце -   Єлизавета і Анжеліка Бортнік,ЗОШ І-ІІІ ст., № 3,
2 –е - Верцеха Любомир, ЗОШ І-ІІІ ст., №3,
3 – є - Новіцька Олена, СЗШ  І-ІІІ ст.,  № 9 ІКТ «Успіх».
Третя вікова категорія:
1 – е місце - Крутенчук Інна, СЗШ І-ІІІст.,  №9 ІКТ «Успіх»,
2 – е -   Бережна  Анна, Станція юних техніків,
3 – є  - Захарчук Валентина, м. Славута ЗОШ І-ІІІ ст., № 4.
Ці роботи були направлені у м. Хмельницький. В обласному конкурсі дитячого малюнка приймали участь 27 команд. І наша команда посіла 4 – е командне місце, а малюнки що відносились до найстаршої групи набрали найбільшу кількість балів серед усіх вікових категорій – 290,3 з 300 можливих. Нам є ким пишатись. Дякуємо керівникам шкіл і вчителям образотворчого мистецтва  за активну участь у конкурсі.
                          
-->