Чергова перемога оновленого складу команди

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації 22 листопада  2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, вкотре, відбулися обласні  відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).

У змаганнях взяли участь 12 команд (46 учасників) із Деражнянського, Теофіпольського районів, міст Хмельницького (2 команди), Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова та Шепетівки, а також Дунаєвецької міської, Летичівської та Новоушицької селищних об’єднаних територіальних громад.

В даних змаганнях прийняла участь команда Славутської міської станції юних техніків в оновленому складі: Пантелеймонова Віталія, учня 7 класу НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня, гімназія», Бернацкого Ярослава, учня 7 класу  ЗОШ І- ІІІ ступенів №4,  нових членів команди - Левчука Іллі, учня 5 класу  ЗОШ І – ІІІ ступенів №4, Рябчука Павла, учня 5 класу ЗОШ І – ІІІ ступенів №4, та тренера команди Гамузи Андрія Адамовича.

Програма заходу включала в себе роботу стартів у класах:

ЕЛ-АЕРО – швидкісна модель автомобіля з повітряним гвинтом (аеромобіля);

ЕЛ-О - об’ємна модель-копія автомобіля;

ЕЛ-К-контурна модель копія автомобіля;

ЕЛ-Іграшка - вдосконалена модель іграшки промислового виробництва, що придбана в торговій мережі.

Учасники змагань мали змогу продемонструвати автомоделі, які виготовили власноруч спільно з керівником. Переможцем обласних змагань стала команда Славутської СЮТ, що вже з 2009 року тримає планку першості, не зважаючи на зміну складу команди протягом цих років.

Команда стала володарем Кубка Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а всі учасники команди, які вибороли перемогу в особистому заліку були нагороджені медалями від організаторів змагання.

Вітаємо переможців! В подальшому побажаємо юним технікам  удачі та якнайбільше почесних нагород на Всеукраїнських змаганнях, де вони будуть представляти Хмельниччину.

 

 

Картинка: