На обласних змаганнях з початкового технічного моделювання

 

14 березня 2018 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Захід проводився з метою залучення дітей до науково-технічної творчості, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку та організації їх змістового дозвілля.

 У конкурсі взяли участь 24 команди (50 учасників) з 9 районів, 5 міст та 10 об’єднаних територіальних громад. Місто Славуту представляла команда Славутської СЮТ Гнатюк Вікторія, учениця 4 класу ЗОШ І – ІІІ ст. №3, Мосіюк Анна, учениця 4 класу НВК «ДНЗ- ЗОШ І ст.» та керівник команди Галімська Т.А. керівник гуртка початкового технічного моделювання.

На заході зібралися наймолодші юні техніки області, вихованці технічних гуртків, котрі своїми теоретичними знаннями, практичними уміннями, творчими здібностями готові довести, що вони гідні представляти честь свого району, міста чи об’єднаної територіальної громади на обласному рівні. 

Учасники змагались у трьох конкурсних випробуваннях:

-  теоретичний залік;

-  технічне завдання (виготовлення моделі транспортної техніки);

-  творче завдання (виконання композиції власного задуму за допомогою геометричного конструктора).

Роботи учасників оцінювало компетентне журі, яке враховувало правильні та чіткі відповіді стосовно теоретичного заліку, якість виготовлення (вирізання та формування розгорток моделі) транспортної техніки та оригінальність і культуру виготовлення технічної композиції.

За підсумками трьох етапів конкурсу команда Славутської СЮТ посіла 2 місце у командному заліку.

У гурток початкового технічного моделювання приходять діти, як правило, не за вибором професії, а з внутрішньої, духовної потреби. Йдеться про внутрішній світ дитини, про її прагнення до творчості, а разом з тим і не підозрюючи цього, вони відшліфовують  у собі навички до роботи з різними інструментами, розвивають акуратність, уважність і терпливість та найкращою оцінкою такої роботи стає перемога у змаганнях.

Бажаємо успіху нашим маленьким переможницям та подальших творчих злетів.

                                  

Картинка: