Міські змагання юних моделістів

 

11 квітня на базі СЮТ, були проведені міські змагання з початкового  технічного моделювання. Учасниками даного дійства були школярі молодшого шкільного віку.

Дані змагання дають  можливість дітям набути досвід,  формувати стійкий інтерес до технічної діяльності, потребу у творчій самореалізації та вдосконалені, а також доцільно провести свій вільний час.

Кожен з учасників відчував відповідальність за навчальний заклад, який вони представляли на цьому конкурсі. Спостерігаючи за блиском в очах вихованців, за їх завзятістю, за намаганням виконати завдання досконало та без помилок, ми розуміємо, що технічна творчість для цих дітей лише перший крок до професійного майбутнього.

У конкурсні випробовування  проводились по трьох номінаціях.

У номінації «Домашнє завдання» учасники представляли свої  роботи що вони виготовили самостійно, або з допомогою батьків чи вчителя.

Нестандартним підходом до виконання  роботи була відзначена команда НВК «Спеціалізована школа ЗОШ І – ІІІ ступеня, ліцей «Успіх», що представила цілий автопарк військової техніки.  Моделі техніки команди ЗОШ І – ІІІ ступеня № 1 склали спільну композицію та  вирізнялись оригінальністю. З дотриманням всіх вимог була представлена власноруч виготовлена модель авто у команди ЗОШ І – ІІІ ступеня № 4. Робота ЗОШ І – ІІІ ступеня №7 здивувала застосуванням підручного матеріалу пор власноруч зробленим кресленням.

Переможцями в даній номінації стали: Бондарук Анастасія та Дмитро, учні 4 класу та 1 класу, НВК «Спеціалізована школа ЗОШ І – ІІІ ступеня, ліцей «Успіх» -   І  місце;         Ольшанівський Максим, учень  4 класу  ЗОШ  І - ІІІ ступеня № 1 - ІІ місце; Чорний Владислав, учень 2 класу, ЗОШ І – ІІІ ступеня №4, Поночовна Марія, учениця 4 класу, ЗОШ І – ІІІ ступеня № 7 – ІІІ місце.

В особистому заліку в номінації «Виготовлення моделі транспортної техніки», де за розгорткою креслення необхідно було виготовити модель автомобілю BMW І місце зайняла Коробчук Юлія, учениця 4 кл. НВК «ДНЗ–ЗОШ І ступеня, гімназія», ІІ місце – Пермяков Віктор, учень 4 класу ЗОШ І – Ііі ступеня №3, ІІІ  місце – Цикалюк Надія, учениця 3 класу ЗОШ І-ІІІ ступеня, № 6; Гуменюк Вікторія, учениця 4 класу, НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ступеня».

В номінації «Виконання технічної композиції» де дітям на швидкість необхідно було скласти з 7 геометричних фігур за заданим  контуром  качку місця розподілились наступним чином: Лаврук Володимир, учень 4 класу, ЗОШ І-ІІІ ступеня -  І  місце, Недашківський Арсен, учень 4 класу, ЗОШ І – ІІІ ступеня №3  - ІІ місце,  Мовчанюк Марія, учениця 4 класу  НВК «ДНЗ–ЗНЗ І ст.» та  Сєріков Денис, учень 4 класу НВК «ЗОШ  І - ІІІ ст. гімназія» №5 -  ІІІ місце.

Нововведенням на цих змаганнях стало залучення переможців обласних змагань з початкового технічного моделювання Гнатюк Вікторії та Мосіюк Анни до суддівства, які так само в свій час приймали учать у таких ж  змаганнях, що стали їхньою першою сходинкою у подальших перемогах.

Хочемо подякувати тренерам команд, батькам учнів, за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, та їхню небайдужість до розвитку здібностей дітей, що в майбутньому може вплинути на визначення професії.

 

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо їм великих творчих злетів у подальшому житті, адже перша вершина підкорена.