Полювання на лисицю

 

Вкотре в нашому регіоні, а саме у лісових масивах Шепетівщини Городищенського  лісу з 10 по 11 травня відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації («полювання на лисиць»).

Цьогоріч у обласних змаганнях прийняло участь 42 спортсмена, які представляли вісім команд Хмельницької області (Кам'янець-Подільського, Теофіпольського районів, міст Нетішин, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів, Летичівської і Грицівської об'єднаних територіальнихгромад) та команда Рівненського міського центру творчості учнівської молоді.

У рамках змагань здійснювався пошук передавачів в діапазоні радіохвиль 144 мГц та 3,5 мГц. Учасникам необхідно було знайти задану кількість «лисиць» за найменший час.

За рішенням суддівської колегії у командному заліку ІІ місце посіла  команда Славутської міської станції юних техніків, виборовши 6 призових місць.

В особистому заліку переможців змагань було нагороджено дипломами Ліги радіоаматорів України відповідних ступенівта медалями  Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Вітаємо переможців та призерів обласних відкритих змагань учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. 

Картинка: