Міські змагання юних моделістів
Черговий раз, 5 квітня на базі СЮТ, були проведені міські змагання з початкового технічного моделювання. Учасниками даного дійства були школярі молодшого шкільного віку.
Дані змагання дають можливість дітям набути досвід, формувати стійкий інтерес до технічної діяльності, потребу у творчій самореалізації та вдосконалені, а також доцільно провести свій вільний час.
Кожен з учасників відчував відповідальність за навчальний заклад, який вони представляли на цьому конкурсі. Спостерігаючи за блиском в очах вихованців, за їх завзятістю , за намаганням виконати завдання досконало та без помилок, ми розуміємо, що технічна творчість для цих дітей лише перший крок до професійного майбутнього.
У конкурсні випробовування проводились по трьох номінаціях.
У номінації «Домашнє завдання» учасники представляли свої роботи що вони виготовили вдома. Моделі техніки команди НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5 вирізнялись оригінальністю, нестандартним підходом до виконання та підбору матеріалу. З дотриманням всіх вимог була представлена власноруч виготовлена модель авто у команди ЗОШ І – ІІІ ст. №1. Масштабністю та точністю вразила витинанка ЗОШ І – ІІІ ст. №7.
Переможцями в даній номінації стали: Шурхаєв Максим, учень 4 класу, НВК «ЗОШ І - ІІІ ст., гімназія» № 5 - І місце; Мулик Ангеліна, учениця 3 класу ЗОШ І - ІІІ ст. № 7 - ІІ місце; Бондар Олександра, учениця 3 класу, ЗОШ І – ІІІ ст. №1 - ІІ – місце; Чайковський Нікіта, учень 4 класу, ЗОШ І – ІІІ ст. № 3 – ІІІ місце.
В особистому заліку в номінації «Виготовлення моделі транспортної техніки», де за розгорткою креслення необхідно було виготовити модель джипу І місце зайняла Мовчанюк Марія,учениця 3 кл. НВК «ДНЗ–ЗНЗ І ст.», ІІ місце -Левчук Ілля, учень 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст., № 4; ІІІ місце - Бондар Олександра, учениця 3 класу, ЗОШ І – ІІІ ст. № 1та Шурхаєв Максим, учень 4 класу, НВК «ЗОШ І - ІІІ ст., гімназія» № 5.
В номінації «Виконання технічної композиції» де дітям на швидкість необхідно було скласти з 7 геометричних фігур за заданим контуром кішку місця розподілились наступним чином: Белінська Анна, учениця 2 класу, НВК «ДНЗ–ЗНЗ І ст.» - І місце, Мартинюк Роман , учень 4 класу, НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ст., гімназія» - ІІ місце, Парфенюк Дмитро, учень 4 класу НВК ліцей «СЗОШ І - ІІІ ст. «Успіх» - ІІІ місце.
Саме в таких змаганнях запалюються нові зірки. Так були віднайдені талановиті діти Сальніков Ілля та Мартинюк Роман учні НВК «ДНЗ – ЗНЗ І ст., гімназія», які другий рік поспіль переможно виступають на обласних змаганнях з початкового технічного моделювання. Не став винятком і цей рік, в якому вихованці СЮТ зарахували чергову перемогу до свого активу.
Хочемо подякувати тренерам команд, батькам учнів, за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, та їхню небайдужість до розвитку здібностей дітей, що в майбутньому може вплинути на визначення професії.
Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо їм великих творчих злетів у подальшому житті, адже перша вершина підкорена.