Згідно Закону України "Про позашкільну освіту" , Положення про позашкільний заклад,  Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України та інші документи, чиннні в галузі освіти  в СЮТ була організована та здійснювалась навчально - виховна робота протягом ІІ семестру 2018-2019 н.р.

Перед початком нового навчального року було проведено поточний ремонт, оновлено стенди в класах, поповнено експонатами експозиції музею СЮТ. Кошторисні призначення були використанні наступним чином:

 

Показники

разом на рік

1

15

Поточні видатки

1116627

Оплата праці і нарахування на заробітну плату

978883

Оплата праці

823468

Заробітна плата

823468

Нарахування на оплату праці

155415

Використання товарів і послуг

50721

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар

13561

Оплата послуг (крім комунальних)

17390

Видатки на відрядження

19770

Оплата комунальних послуг та енергоносіїв

87023

Оплата водопостачання та водовідведення

576

Оплата електроенергії

3324

Оплата природного газу

83213

Оплата інших енергоносіїв

-

 

Педагогічний колектив СЮТ працював над проблемою «Розвиток життєвої компетентності гуртківців на заняттях технічної творчості» через реалізацію особистісно-орієнтованого підходу в умовах позашкільного закладу».

Керівники гуртків працювали згідно плану роботу у відповідності до плану роботи СЮТ. Питання навчання та виховання гуртківців заслуховувались на нарадах при директору, на засіданнях методичної ради, педагогічних радах, що проводились згідно затвердженого графіку та плануванню.

Протягом ІІ семестру на нарадах слухалися питання:

«Про стан відвідування учнями  занять» (січень, квітень).

«Про участь  у  змаганнях» (березень).

«Про залучення підлітків «груп ризику», з неблагополучних сімей в гуртки станції юних техніків» (лютий)

«Про збереження дитячого контингенту в навчальних групах».(січень)

«Про наслідки контролю за збереженням дитячого контингенту в навчальних групах» (квітень ).

Протягом навчального року в закладі працювало  методичне об’єднання керівників гуртків, робота якого була спрямована на системний підхід до виховання учнів, підготовку їх до життя і праці, впровадження в практику закладу національної системи виховання.

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання протягом ІІ семестру навчального року було проведено 2 засідання, на яких розглядалися питання як теоретичного так і практичного характеру.

Відповідно до плану роботи методичного об’єднання  керівниками гуртків були проведені відкриті заняття «Дивограй майстерності» та підведено підсумки з обговоренням на засіданнях. Протягом ІІ семестру керівники гуртків Ковальчук В.В., Харь Ю.В. пройшли атестацію на підтвердження 10 тарифного розряду, Бабенко О.І. – на встановлення 10 тарифного розряду.

Керівники гуртків приймаюли участь у педагогічних конкурсах. Так, Бережна О.В  прийняла участь у ярмарці педідей «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»., та конкурсі  «Моє найкраще заняття».

Навчально - виховна діяльність здійснювалась через роботу   керівників гуртків  в гурткових колективах, на загальношкільному рівні під час проведення  гурткових та масових заходів, залучення учнів до участі у конкурсах.

За період з 01.01.2017 р. по 31.05.2017р. міська станція юних техніків прийняла участь у 3-х заочних обласних виставках,  7-ми очних обласних змаганнях, 2-х Всеукраїнського рівня, та також провела 2 міських змагання та 2 міські виставки серед молоді міста і прийняли участь у 2-х міських заходах, а саме:

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласні змагання з початкового технічного моделювання – ІІІ командне місце, керівник Галімська Т.А.

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласна виставка – конкурс з початкового технічного моделювання  – І командне місце, куерівник Бережна О.В..

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласні змагання з повітряних зміїв – 4 командне місце, керівник команди Бабенко О.І.

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласні змагання з трасового автомоделюван. – 4 командне місце,керівник Бабенко О.І.

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласні змагання з авіамоделювання – 4командне місце, керівник Стремедловський А.П.

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]--> Обласні змагання з радіопеленгації – ІІ командне місце.;

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласні змагання з радіотелеграфії – ІІІ командне місце;

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласна виставка «Наш пошук і творчість – тобі,Україно!» – 4 командне місце, керівник Ковальчук В.В.

<!--[if !supportLists]-->-  <!--[endif]-->Обласна виставка«Знай і люби свій край»особисті І,ІІ,ІІІ місця, керівник Бережна О.В.

Згідно результатів участі у змагання та конкурсах різних рівнів рівень підготовка до масових заходів знаходиться на високому рівні. За загальним підрахунком результативності за 2016-2017 н.р. СЮТ в обласних змаганнях зайняла в особистому заліку: І місць - 12, ІІ- 15, ІІІ -19, у командному заліку І-2, ІІ -2, ІІІ -2; у Всеукраїнських змаганнях в командному заліку І місце – 1, в особистому: І -2, ІІ 2, ІІІ -4. 

Не дивлячись на певні здобутки  є ряд проблем. Перш за все, це недостатній показник відвідування, що говорить про недостатню просвітницьку роботу   керівників гуртків.

Недостатнє інформаційно-методичне забезпечення. Необхідні матеріали керівники гуртків знаходять за допомогою мережі Інтернет. Фахові періодичні журнали  в СЮТ не виписуються.

Не всі педагоги закладу приймають активну участь у педагогічних конкурсах.

Потребує уваги оновлення оформлення гурткових кімнат.  

Керівники гуртків не залучають до співпраці батьків учнів.